KONFIGURATOR
BLOG

2023-05-25

P.Homes - nowoczesne rozwiązanie dla przyszłości!

Dlaczego warto zastanowić się nad budową domu prefabrykowanego? Wytrzymałość i trwałość: Prefabrykaty betonowe są niezwykle solidne i odporne na warunki atmosferyczne oraz czynniki zewnętrzne. Dzięki nim możemy cieszyć się domem, który przetrwa wiele lat, zapewniając nam poczucie bezpieczeństwa. Szybkość budowy: Ten aspekt jest niezwykle istotny, szczególnie dla osób, które nie chcą czekać długie miesiące na zakończenie budowy. Prefabrykaty betonowe są produkowane w fabryce, co znacznie przyspiesza proces budowlany. Nie tylko oszczędzamy czas, ale także pieniądze! Energooszczędność: Dom z prefabrykatów betonowych charakteryzuje się doskonałą izolacją termiczną. Dzięki temu możemy zaoszczędzić na kosztach ogrzewania i chłodzenia, co przekłada się na niższe rachunki za energię. To korzystne zarówno dla naszego portfela, jak i dla środowiska! }

Indywidualizm i estetyka: Możemy myśleć, że domy prefabrykowane są pozbawione indywidualności, ale tak nie jest! Dzięki różnorodności kształtów i form, możemy stworzyć unikalną i estetyczną bryłę domu, dopasowaną do naszych preferencji. Możliwości są praktycznie nieograniczone! Ekologia: Budowa domu z prefabrykatów betonowych jest bardziej ekologiczna niż tradycyjne metody budowlane. Produkcja prefabrykatów wymaga mniejszej ilości energii i generuje mniejszą ilość odpadów. To ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne. }

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

Skontaktuj
się z nami.

Mamy wiele do opowiedzenia.

(+48) 885 466 454
(+48) 885 238 841
sprzedaz@phomes.pl

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 17:30

P. Homes Sp. z o.o.
NIP: 7812026252
REGON: 520143286


Zapraszamy do kontaktu także w weekendy,
pod numerem (+48) 695 200 836
MAPA DOJAZDU

Formularz
Kontaktowy.

Firma
Osoba prywatna
Zapisz mnie do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych o produktach i usługach P. Homes Sp. z o.o. ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań NIP: 7812026252 REGON: 520143286 z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon) oraz środków komunikacji elektronicznej (SMS, e-mail).

Administratorem Twoich danych osobowych jest P. Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”). Dowiedz się więcej tutaj.

Doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia.

Czytaj dalej
Zamknij

Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Itaque maxime voluptatibus qui, voluptatum tempore quod repellat aliquid quam dolores iste natus, voluptas libero est asperiores hic alias sapiente ipsum ex.

*

W ramach współpracy z nami oferujemy kompleksowe doradztwo zarówno przed zakupem działki, jak i podczas całego procesu związanego z budową domu. Nasi architekci pomogą w optymalnym wykorzystaniu terenu, uzyskania niezbędnych zaświadczeń, a także doradzą w zakresie wyboru właściwego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

P.Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000925596, NIP: 7812026252 , REGON: 520143286, z kapitałem zakładowym w wysokości 5.000,00 zł 

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

strzałka w lewo
strzałka w prawo
plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo