ikona menu
domek Projekty domów:
KONFIGURATOR

O NAS

Dziś tworzymy jutro.

P.HOMES to ludzie. Marka tworzona z pasji do nowych technologii w budownictwie. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenia na największych i najtrudniejszych budowach w Polsce oraz Europie. Razem zbudowaliśmy jedną z najważniejszych firm budowlanych w naszym kraju.

plus

P.HOMES jest częścią grupy Pekabex – lidera we wdrażaniu nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań w sektorze budownictwa.

Nasze doświadczenie uzyskiwaliśmy budując piękne i znakomicie zaprojektowane domy w trudnym klimacie skandynawskim. Teraz robimy to w naszym rodzinnym kraju.

Posiadamy 5 nowoczesnych oddziałów w całej Polsce - w Poznaniu, Gdańsku, Mszczonowie pod Warszawą i w Bielsku - Białej. Główną siedzibą Firmy jest Poznań, ale chcemy, aby stopniowo technologia P.HOMES była dostępna we wszystkich rejonach naszego kraju.

Z nowym podejściem do technologii wprowadzamy na rynek nową jakość i właściwe podejście do budownictwa jednorodzinnego.

Nasze domy są przygotowane zgodnie z wymaganiami energooszczędności obowiązującymi od 2021 roku.

Zobacz jak powstają nasze domy. Zobacz projekty domów.

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

PEKABEX BET S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000343297, NIP: 7811846303, REGON 301314381, z kapitałem zakładowym w wysokości 3.000.000.00 zł, wpłaconym w całości, nr BDO: 000016759

ikona x
P.HOMES — grupa Pekabex

sprzedaz@phomes.pl

+48 600 239 727
+48 695 200 836

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań

MAPA DOJAZDU
plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo
ikona x
strzałka w lewo
strzałka w prawo