ikona menu
2
domek Projekty domów:
KONFIGURATOR
Powierzchnia
zabudowy

249,4 m²
Powierzchnia
użytkowa
(z garażem)

188,5 m²
Powierzchnia
wszystkich
pomieszczeń
193,1 m²

Powierzchnia
wszystkich
pomieszczeń

193,1 m²
Stan surowy
zamknięty
z elewacją

od 480.710 zł

Stan
deweloperski

od 661.545 zł
Stan
pod klucz

Zapraszamy do kontaktu.

Architektura.

Dom parterowy z dachem czterospadowym to nowoczesny projekt spełniający wysokie wymagania funkcjonalne. Satysfakcjonujący wybór dla osób ceniących komfort.

plus


Wygodnym rozwiązaniem w budowie i użytkowaniu jest parterowa konstrukcja. Wejście z dużym zapleczem gospodarczym zlokalizowano przy garażu. Betonowe, wyciszone ściany wewnętrzne nie przenoszą hałasów między strefą dzienną i nocną. Budynek można doposażyć w nowoczesne instalacje aby był przyjazny dla środowiska.

Wnętrze.

Projekt wyróżnia zachowanie prywatnej strefy oddzielonej od pomieszczeń dziennych, dobrze doświetlone wnętrze oraz zadaszony taras. Wejście z dużym zapleczem gospodarczym zlokalizowano przy dwustanowiskowym garażu.

plus

Centralną część budynku zajmuje moduł sanitarny, składający się z łazienki i osobnej toalety. Jest on dodatkowym buforem między salonem a sypialniami. Wygodna kuchnia z widokiem na wejście oraz przestronny salon, a także 5 niezależnych pomieszczeń zaspokoi potrzeby wszystkich mieszkańców.

Zestawienie
powierzchni:

01. Wiatrołap — 5,1 m²
02. Komunikacja — 19,1 m²
03. WC — 2,4 m²
04. Pokój dzienny — 39,3 m²
05. Kuchnia + Spiżarnia — 15,1 m²
06. WC + Garderoba — 7,1 m²
07. Pokój 1 — 10,4 m²
08. Pokój 2 — 10,3 m²
09. Pokój 3 — 10,4 m²
10. Pokój 4 — 15,8 m²
11. Pokój 5 — 10,7 m²
12. Łazienka — 9,2 m²
13. Pomieszczenie techniczne — 4,6 m²
14. Garaż — 33,6 m²

RAZEM: 193,1 m²

Kąt nachylenia dachu — 25,0°
Wysokość w kalenicy — 6,7 m

Rzuty domu.

Rzut parteru
POBIERZ

Zalety i funkcje w standardzie.

Konstrukcja.

Wykonujemy domy w technologii prefabrykacji betonowej, w której część konstrukcyjna jest częścią wewnętrzną. To rozwiązanie stosujemy od lat w krajach skandynawskich. Mając na uwadze komfort naszych klientów nieustannie udoskonalamy nasze projekty.


Unikalne technologie
budowy ścian i dachu.

Konfigurując własny dom wybierasz jeden z kilku dostępnych przekrojów ścian - zadbaliśmy, abyś mógł cieszyć się unikalną jakością przegród Standard Eko, Sweden lub Klinkier Eko wykonanych z betonu projektowanego na podstawie nowoczesnych receptur, zapewniających wysokie parametry wytrzymałościowe już w jeden dzień po wyprodukowaniu. Przestrzenna konstrukcja wiązarów dla systemu P. HOMES umożliwia wybór pokrycia dachowego w konfiguratorze w zależności od preferencji. Specjalny sposób wykonywania powierzchni ścian pozwala na uzyskanie tak gładkiej powierzchni, że tradycyjne tynkowanie jest zbędne.

(+) Więcej

(-) Mniej

Szybki i precyzyjny
montaż.

Większość prac wykonywanych jest zanim konstrukcja przyjedzie na Twój plac budowy - dzięki wyspecjalizowanej ekipie montażowej montaż ścian nośnych może trwać nawet kilka dni. Wykorzystujemy sprawdzone systemy montażu opierające się o łączniki systemowe, połączenia sztywne oraz ukryte, izolujące akustycznie wsporniki. Rozwiązania konstrukcyjne zostały opracowane specjalnie na potrzeby
idei P. HOMES.

(+) Więcej

(-) Mniej

Przemyślane
rozwiązania.

Sposoby konstruowania projektów P. HOMES zostały już przetestowane wielokrotnie na budowach w Skandynawii, gdzie klimat pozwala na stosowanie wyłącznie najlepszych i najbardziej trwałych technologii. Stosowane przez nas połączenia umożliwiają wykonywanie części prac nawet w temperaturach poniżej -10 stopni celsjusza. Montaż ścian może być prowadzony niezależnie od warunków atmosferycznych.

(+) Więcej

(-) Mniej

Cisza bez kompromisów.

Beton jest materiałem znacznie bardziej izolującym akustycznie od cegły i drewna o tym samym wymiarze - pozwala nam to zaprojektować wygodne, ciche mieszkania i zapewnić jak najwięcej przestrzeni domownikom. Stosujemy okna o wysokich parametrach izolacyjności.


Komfort akustyczny
to podstawa.

Hałas jest wyjątkowo męczącym czynnikiem, który wpływa negatywnie na organizm człowieka. Beton wysokiej wytrzymałości jest materiałem masywnym, przez co znacznie lepiej izoluje od dźwięków powietrznych niż technologie murowane o podobnej grubości.

(+) Więcej

(-) Mniej

Cisza pomiędzy
kondygnacjami.

Stropy w technologii zespolonej pozwalają na uzyskanie zdecydowanie lepszej izolacji akustycznej niż stropy gęstożebrowe. Dzięki temu poczujesz komfort oddzielenia strefy dziennej od sypialni.

(+) Więcej

(-) Mniej

Okna
trzyszybowe.

Wykorzystujemy wielokomorowe okna trzyszybowe, w których pakiet szklenia składa się z warstw o wysokich standardach materiałowych, a współczynniki w pełni odpowiadają wymaganiom WT2021.

(+) Więcej

(-) Mniej

Nowoczesne rozwiązania
niskoenergetyczne
= ciepło + oszczędność.

Wszystkie nasze projekty są zgodne z rygorystycznymi wymaganiami Warunków Technicznych 2021 roku. Ściany są ocieplone odpowiednio grubą warstwą styropianu układanego w kontrolowanych warunkach, a zaprojektowane instalacje o wysokich parametrach pozwalają na odzysk ciepła i uzyskanie przyjaznego, zdrowego mikroklimatu w domu.


Pełna niezależność
grzewcza.

Przegrody zewnętrzne zostały zaizolowane termicznie przy wykorzystaniu nawet do 26cm styropianu lub wełny mineralnej o podwyższonych parametrach przewodności cieplnej, w pełni zgodymi z rygorystycznymi wymaganiami WT2021. Wszystkie projekty P.HOMES zostały wyposażone w pompę ciepła typu split lub dwufazowy kocioł gazowy nowej generacji. Umożliwiamy w ten sposób budowę energooszczędnych domów również w sposób niezależny od części dostępnych mediów.

(+) Więcej

(-) Mniej

Odzysk ciepła
i energii.

Jednym z preferowanych rozwiązań jest instalacja paneli fotowoltaicznych na połaci dachowej, które dodatkowo redukują zużycie prądu do standardów niskoenergetycznych. Zastosowana rekuperacja pozwala na odzysk ciepła, a więc i dalsze oszczędności przez lata.

(+) Więcej

(-) Mniej

Ogrzewanie i chłodzenie
w wygodny sposób.

Wykorzystaliśmy możliwości wynikające z ogrzewania podłogowego w systemach wieloobiegowych, z rur Teceflex©. Dzięki temu możliwe jest zarówno efektywne ogrzanie budynku, jak i chłodzenie podczas upalnych dni.

(+) Więcej

(-) Mniej

Inteligentny
system
zarządzania.

Proponowane przez nas urządzenia centralnego ogrzewania i wentylacji mają możliwość inteligentnego sterowania.
Co więcej - można ten system znacznie rozbudować!


Automatyzacja
ustawień.

Zarówno pompa ciepła, jak i kocioł gazowy pozwalają na wysokie zautomatyzowanie sterowania systemami ogrzewania. Dopasowanie ustawień pod indywidualne preferencje to podstawowe funkcje sterowników multiMATIC.

(+) Więcej

(-) Mniej

Sterowanie
w czasie rzeczywistym.

Uważamy, że rekuperacja i wentylacja mechaniczna to przyszłościowe rozwiązania, które zapewniają unikalny komfort przebywania w pomieszczeniach. Sterowanie aplikacją Komfortvent Control umożliwia bieżącą aktualizację ustawień on-line.

(+) Więcej

(-) Mniej

Szerokie możliwości
rozbudowy.

Przewidziany system umożliwia dalszą rozbudowę - w zależności od preferencji możesz wyposażyć swój dom w szereg indywidualnych funkcji. Zapraszamy Cię do stworzenia Twojego P.HOMES korzystając z konfiguratora. 

(+) Więcej

(-) Mniej

Zobacz jak powstają nasze domy. Zobacz projekty domów.

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

P.HOMES — grupa Pekabex

P.Homes
sprzedaz@phomes.pl

+48 600 239 727
+48 695 200 836

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie

NIP: 7811846303
REGON: 301314381

MAPA DOJAZDU

*

Ogrzewanie pompą ciepła przy zastosowaniu wentylacji mechanicznej z rekuperacją, w porównaniu do ogrzewania z zastosowaniem pieca na paliwo stałe przy wykorzystaniu wentylacji grawitacyjnej czyni nasze domy do 7x tańsze w eksploatacji!

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

PEKABEX BET S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000343297, NIP: 7811846303, REGON 301314381, z kapitałem zakładowym w wysokości 3.000.000.00 zł, wpłaconym w całości, nr BDO: 000016759

7x
Dom do 7x tańszy w eksploatacji
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dom do 7x tańszy w eksploatacji

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo
ikona x
strzałka w lewo
strzałka w prawo