KONFIGURATOR

P.14

Powierzchnia
zabudowy

139,50 m²

Powierzchnia
użytkowa

119,19 m²

Powierzchnia
wszystkich
pomieszczeń

119,19 m²

Stan surowy
zamknięty
z elewacją

od 579.705 zł zł

Stan
deweloperski

od 666.770 zł

Stan
pod klucz

KONTAKT

Architektura.

Projekt P.14 harmonijnie łączy w sobie elementy tradycji z nowoczesnością, wychodząc naprzeciw aktualnym trendom architektonicznym. Efekt? Wyjątkowy design, który idzie w parze z funkcjonalnością na najwyższym poziomie.

plus

Dzięki uniwersalnej formie budynku dostępne są szerokie możliwości dostosowania domu do indywidualnych preferencji. Projekt P.14 oferuje różnorodne konfiguracje wykończenia elewacji oraz rodzaju dachu, pozwalając na wybranie najlepszych rozwiązań.

strzałka w lewo
strzałka w prawo

Wnętrze

Do przestronnego salonu, z jadalnią i kuchnią oraz odseparowaną spiżarnią, prowadzi wiatrołap, który może pomieścić pojemną szafę. Strefa prywatna obejmuje trzy pokoje oraz dwie łazienki. Dzięki funkcjonalnemu układowi, projekt P.14 zapewnia komfortowe i efektywne wykorzystanie przestrzeni.

Zestawienie
powierzchni:

01.  Wiatrołap — 6,98 m²
02.  Korytarz — 8,76 m²
03.  Pom. techniczne — 5,81 m²
04.  Łazienka — 5,94 m²
05.  Pokój — 12,47 m²
06.  Sypialnia — 13,62 m²
07.  Pokój — 12,06 m²
08.  Łazienka — 4,10 m²
09.  Spiżarnia — 3,20 m²
10.  Pokój dzienny — 46,24 m²

RAZEM: 119,19 m²

Rzuty domu.

Rzut parteru
POBIERZ

Zalety i funkcje
w standardzie.

Konstrukcja.

Wykonujemy domy w technologii prefabrykacji betonowej, w której część konstrukcyjna jest częścią wewnętrzną. To rozwiązanie stosujemy od lat w krajach skandynawskich. Mając na uwadze komfort naszych klientów nieustannie udoskonalamy projekty naszych energooszczędnych domów.

Unikalne technologie
budowy ścian i dachu.

Konfigurując własny dom wybierasz jeden z kilku dostępnych przekrojów ścian - zadbaliśmy, abyś mógł cieszyć się unikalną jakością przegród Standard Eko, Sweden lub Klinkier Eko wykonanych z betonu projektowanego na podstawie nowoczesnych receptur, zapewniających wysokie parametry wytrzymałościowe już w jeden dzień po wyprodukowaniu. Przestrzenna konstrukcja wiązarów dla systemu P. HOMES umożliwia wybór pokrycia dachowego w konfiguratorze w zależności od preferencji. Specjalny sposób wykonywania powierzchni ścian pozwala na uzyskanie tak gładkiej powierzchni, że tradycyjne tynkowanie jest zbędne.

Szybki i precyzyjny
montaż.

Większość prac wykonywanych jest zanim konstrukcja przyjedzie na Twój plac budowy - dzięki wyspecjalizowanej ekipie montażowej montaż ścian nośnych może trwać nawet kilka dni. Wykorzystujemy sprawdzone systemy montażu opierające się o łączniki systemowe, połączenia sztywne oraz ukryte, izolujące akustycznie wsporniki. Rozwiązania konstrukcyjne zostały opracowane specjalnie na potrzeby
idei P. HOMES.

Przemyślane
rozwiązania.

Sposoby konstruowania projektów P. HOMES zostały już przetestowane wielokrotnie na budowach w Skandynawii, gdzie klimat pozwala na stosowanie wyłącznie najlepszych i najbardziej trwałych technologii. Stosowane przez nas połączenia umożliwiają wykonywanie części prac nawet w temperaturach poniżej -10 stopni celsjusza. Montaż ścian może być prowadzony niezależnie od warunków atmosferycznych.

Cisza bez kompromisów.

Beton jest materiałem znacznie bardziej izolującym akustycznie od cegły i drewna o tym samym wymiarze, dzięki czemu dom prefabrykowany to wygoda, cisza oraz zapewnienie jak największej przestrzeni domownikom. W naszych domach stosujemy okna o wysokich parametrach izolacyjności.

Komfort akustyczny
to podstawa.

Hałas jest wyjątkowo męczącym czynnikiem, który wpływa negatywnie na organizm człowieka. Beton wysokiej wytrzymałości jest materiałem masywnym, przez co znacznie lepiej izoluje od dźwięków powietrznych niż technologie murowane o podobnej grubości.

Cisza pomiędzy
kondygnacjami.

Stropy w technologii zespolonej pozwalają na uzyskanie zdecydowanie lepszej izolacji akustycznej niż stropy gęstożebrowe. Dzięki temu poczujesz komfort oddzielenia strefy dziennej od sypialni.

Okna
trzyszybowe.

Wykorzystujemy wielokomorowe okna trzyszybowe, w których pakiet szklenia składa się z warstw o wysokich standardach materiałowych, a współczynniki w pełni odpowiadają wymaganiom WT2021.

Nowoczesne rozwiązania
niskoenergetyczne
= ciepło + oszczędność.

Wszystkie nasze projekty są zgodne z rygorystycznymi wymaganiami Warunków Technicznych 2021 roku. Ściany są ocieplone odpowiednio grubą warstwą styropianu układanego w kontrolowanych warunkach, a zaprojektowane instalacje o wysokich parametrach pozwalają na odzysk ciepła i uzyskanie przyjaznego, zdrowego mikroklimatu w domu.

Pełna niezależność
grzewcza.

Przegrody zewnętrzne zostały zaizolowane termicznie przy wykorzystaniu nawet do 28cm styropianu lub wełny mineralnej o podwyższonych parametrach przewodności cieplnej, w pełni zgodymi z rygorystycznymi wymaganiami WT2021. Wszystkie projekty P.HOMES zostały wyposażone w pompę ciepła typu split lub dwufunkcyjny kocioł gazowy nowej generacji. Umożliwiamy w ten sposób budowę energooszczędnych domów również w sposób niezależny od części dostępnych mediów.

Odzysk ciepła
i energii.

Jednym z preferowanych rozwiązań jest instalacja paneli fotowoltaicznych na połaci dachowej, które dodatkowo redukują zużycie prądu do standardów niskoenergetycznych. Zastosowana rekuperacja pozwala na odzysk ciepła, a więc i dalsze oszczędności przez lata.

Ogrzewanie i chłodzenie
w wygodny sposób.

Wykorzystaliśmy możliwości wynikające z ogrzewania podłogowego w systemach wieloobiegowych, z rur Teceflex©. Dzięki temu możliwe jest zarówno efektywne ogrzanie budynku, jak i chłodzenie podczas upalnych dni.

Inteligentny
system
zarządzania.

Proponowane przez nas urządzenia centralnego ogrzewania i wentylacji mają możliwość inteligentnego sterowania. Inteligentny system pozwoli Ci na sterowanie Twoim energooszczędnym domem niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Co więcej - można go znacznie rozbudować!

Automatyzacja
ustawień.

Zarówno pompa ciepła, jak i kocioł gazowy pozwalają na wysokie zautomatyzowanie sterowania systemami ogrzewania. Dopasowanie ustawień pod indywidualne preferencje to podstawowe funkcje sterowników.

Sterowanie
w czasie rzeczywistym.

Uważamy, że rekuperacja i wentylacja mechaniczna to przyszłościowe rozwiązania, które zapewniają unikalny komfort przebywania w pomieszczeniach. Sterowanie aplikacją umożliwia bieżącą aktualizację ustawień on-line.

Szerokie możliwości
rozbudowy.

Przewidziany system umożliwia dalszą rozbudowę - w zależności od preferencji możesz wyposażyć swój dom w szereg indywidualnych funkcji. Zapraszamy Cię do stworzenia Twojego P.HOMES korzystając z konfiguratora. 

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

Skontaktuj
się z nami.

Mamy wiele do opowiedzenia.

(+48) 885 466 454
(+48) 885 238 841
sprzedaz@phomes.pl

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 17:30

P. Homes Sp. z o.o.
NIP: 7812026252
REGON: 520143286


Zapraszamy do kontaktu także w weekendy,
pod numerem (+48) 695 200 836
MAPA DOJAZDU

Formularz
Kontaktowy.

Firma
Osoba prywatna
Zapisz mnie do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych o produktach i usługach P. Homes Sp. z o.o. ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań NIP: 7812026252 REGON: 520143286 z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon) oraz środków komunikacji elektronicznej (SMS, e-mail).

Administratorem Twoich danych osobowych jest P. Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”). Dowiedz się więcej tutaj.

*

W ramach współpracy z nami oferujemy kompleksowe doradztwo zarówno przed zakupem działki, jak i podczas całego procesu związanego z budową domu. Nasi architekci pomogą w optymalnym wykorzystaniu terenu, uzyskania niezbędnych zaświadczeń, a także doradzą w zakresie wyboru właściwego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

P.Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000925596, NIP: 7812026252 , REGON: 520143286, z kapitałem zakładowym w wysokości 5.000,00 zł 

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

strzałka w lewo
strzałka w prawo
plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo