KONFIGURATOR

ZALETY

Nasze domy
spełniają wymogi
energooszczędności

2021

Domy systemowe P. HOMES to budowa w najlepszym możliwym wydaniu z wyeliminowaniem wszelkich wad, które niesie za sobą budowa tradycyjna. Grupa Pekabex, której częścią jest P. HOMES zrealizowała już setki tysięcy domów oraz mieszkań w Polsce i Europie!

Lepsza jakość.

Zapewniamy najwyższe standardy produkcyjne i materiałowe. Nasze domy powstają w pełni kontrolowanej technologii produkcji. Polega ona na ciągłym nadzorowaniu procesów przygotowania elementów domu oraz stałym ich udoskonalaniu.

Domy P. HOMES są to kompleksowo realizowane domy wykończone w stanie deweloperskim lub nawet pod klucz. Nowoczesne w formie i zaprojektowane zgodnie
z aktualnymi trendami w architekturze.

Poprzez stosowanie solidnych żelbetowych konstrukcji i nowoczesnych ścian nośnych, w klasie betonu przynajmniej C40/50, stały się synonimem wytrzymałości i jakości.

Uzupełnieniem jest lekkość i przestrzenność specjalnie przygotowanych wiązarowych dachów drewnianych z sezonowanej suchej tarcicy klasy C24. Technologia wykorzystywana do budowy domów
P. HOMES znacząco przewyższa parametry nośne i wytrzymałościowe zarówno domów drewnianych, keramzytobetonowych jak i w technologii murowanej.

Krótszy czas.

Krótszy czas przed wprowadzeniem, to krótsza spłata kredytu czy też wynajmu obecnego mieszkania. Elementy domu docierają na budowę wykończone. Sam będziesz zaskoczony, jak szybko powstanie Twój dom.

Dopracowane produkcyjnie elementy i wyspecjalizowana ekipa montażowa pozwalają na szybki i efektywny montaż konstrukcji ścian zewnętrznych, dachu i ścian nośnych w niespełna miesiąc. Zapewniając jednocześnie trwałość przez pokolenia.

Ekologicznie.

Skrócony czas budowy to mniejsze zużycie materiałów, energii i większy porządek na budowie. Właściwe podejście do budownictwa jednorodzinnego.

P. HOMES to budownictwo zrównoważone, w którym aspekty ekologiczne pełnią wiodącą rolę. Dom tworzony w naszej technologii to znacznie bardziej uporządkowana budowa i proces realizacji. To budynki ciepłe, niskoenergetyczne i o małej wilgotności. Zapewniające zdrowszy klimat wnętrz i optymalne warunki do życia.

W spokoju.

Twój komfort stał się dla nas priorytetem. Zlecając większość prac profesjonalnemu wykonawcy zdejmujesz z siebie ciężar nadzoru nad budową. Jeden wykonawca oznacza jeden telefon w przypadku kwestii do rozwiązania.

Nasza technologia pozwala większość prac budowlanych wykonać zanim konstrukcja przyjedzie na Twój plac budowy. To nie tylko ściany konstrukcyjne, ale również ocieplenie, wykonanie elewacji i okien, drzwi zewnętrznych i dachu. W zależności od projektu możliwe jest także wykonanie prac instalacyjnych i uzyskanie stanu deweloperskiego o poziom wyższego niż typowy stan surowy zamknięty.

Zobacz jak powstają nasze domy. Zobacz projekty domów.

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

Skontaktuj
się z nami.

Mamy wiele do opowiedzenia.

(+48) 885 466 454
(+48) 885 238 841
sprzedaz@phomes.pl

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 17:30

P. Homes Sp. z o.o.
NIP: 7812026252
REGON: 520143286


Zapraszamy do kontaktu także w weekendy,
pod numerem (+48) 695 200 836
MAPA DOJAZDU

Formularz
Kontaktowy.

Firma
Osoba prywatna
Zapisz mnie do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych o produktach i usługach P. Homes Sp. z o.o. ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań NIP: 7812026252 REGON: 520143286 z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon) oraz środków komunikacji elektronicznej (SMS, e-mail).

Administratorem Twoich danych osobowych jest P. Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”). Dowiedz się więcej tutaj.

*

W ramach współpracy z nami oferujemy kompleksowe doradztwo zarówno przed zakupem działki, jak i podczas całego procesu związanego z budową domu. Nasi architekci pomogą w optymalnym wykorzystaniu terenu, uzyskania niezbędnych zaświadczeń, a także doradzą w zakresie wyboru właściwego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

P.Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000925596, NIP: 7812026252 , REGON: 520143286, z kapitałem zakładowym w wysokości 5.000,00 zł 

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo
plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo
Wybierz projekt domu
Wybierz projekt domu