Dlaczego P.HOMES | P.HOMES
KONFIGURATOR
KONFIGURATOR
domek Projekty domów: domek KONFIGURATOR: domek KONFIGURATOR

ZALETY

Nasze domy
spełniają wymogi
energooszczędności

2021

Domy systemowe P.Homes to budowa w najlepszym możliwym wydaniu z wyeliminowaniem wszelkich wad, które niesie za sobą budowa tradycyjna.

Lepsza jakość.

Zapewniamy najwyższe standardy produkcyjne i materiałowe. Nasze domy powstają w pełni kontrolowanej technologii produkcji. Polega ona na ciągłym nadzorowaniu procesów przygotowania elementów domu oraz stałym ich udoskonalaniu.

plus

Domy P. HOMES są to kompleksowo realizowane domy wykończone w stanie deweloperskim lub nawet pod klucz. Nowoczesne w formie i zaprojektowane zgodnie
z aktualnymi trendami w architekturze.

Poprzez stosowanie solidnych żelbetowych konstrukcji i nowoczesnych ścian nośnych, w klasie betonu przynajmniej C40/50, stały się synonimem wytrzymałości i jakości.

Uzupełnieniem jest lekkość i przestrzenność specjalnie przygotowanych wiązarowych dachów drewnianych z sezonowanej suchej tarcicy klasy C24 sprowadzanej ze Skandynawii. Technologia wykorzystywana do budowy domów
P. HOMES znacząco przewyższa parametry nośne i wytrzymałościowe zarówno domów drewnianych, keramzytobetonowych jak i w technologii murowanej.

Krótszy czas.

Krótszy czas przed wprowadzeniem, to krótsza spłata kredytu czy też wynajmu obecnego mieszkania. Elementy domu docierają na budowę wykończone. Sam będziesz zaskoczony, jak szybko powstanie Twój dom.

Dopracowane produkcyjnie elementy i wyspecjalizowana ekipa montażowa pozwalają na szybki i efektywny montaż konstrukcji ścian zewnętrznych, dachu i ścian nośnych w niespełna miesiąc. Zapewniając jednocześnie trwałość przez pokolenia.

Ekologicznie.

Skrócony czas budowy to mniejsze zużycie materiałów, energii i większy porządek na budowie. Właściwe podejście do budownictwa jednorodzinnego.

plus

P. HOMES to budownictwo zrównoważone, w którym aspekty ekologiczne pełnią wiodącą rolę. Dom tworzony w naszej technologii to znacznie bardziej uporządkowana budowa i proces realizacji. To budynki ciepłe, niskoenergetyczne i o małej wilgotności. Zapewniające zdrowszy klimat wnętrz i optymalne warunki do życia.

W spokoju.

Twój komfort stał się dla nas priorytetem. Zlecając większość prac profesjonalnemu wykonawcy zdejmujesz z siebie ciężar nadzoru nad budową. Jeden wykonawca oznacza jeden telefon w przypadku kwestii do rozwiązania.

Nasza technologia pozwala większość prac budowlanych wykonać zanim konstrukcja przyjedzie na Twój plac budowy. To nie tylko ściany konstrukcyjne, ale również ocieplenie, wykonanie elewacji i okien, drzwi zewnętrznych i dachu. W zależności od projektu możliwe jest także wykonanie prac instalacyjnych i uzyskanie stanu deweloperskiego o poziom wyższego niż typowy stan surowy zamknięty.

Zobacz jak powstają nasze domy. Zobacz projekty domów.

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

P. HOMES — grupa Pekabex
Zapraszamy do kontaktu.

(+48) 600 239 727
(+48) 695 200 836
sprzedaz@phomes.pl

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 17:30

P.Homes
NIP: 7811846303
REGON: 301314381

P. HOMES — grupa PekabexMAPA DOJAZDU

*

Ogrzewanie pompą ciepła przy zastosowaniu wentylacji mechanicznej z rekuperacją, w porównaniu do ogrzewania z zastosowaniem pieca na paliwo stałe przy wykorzystaniu wentylacji grawitacyjnej czyni nasze domy do 7x tańsze w eksploatacji!

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

PEKABEX BET S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000343297, NIP: 7811846303, REGON 301314381, z kapitałem zakładowym w wysokości 3.000.000.00 zł, wpłaconym w całości, nr BDO: 000016759

7x
Dom do 7x tańszy w eksploatacji
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dom do 7x tańszy w eksploatacji

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo
ikona x
strzałka w lewo
strzałka w prawo