Proces budowy domów prefabrykowanych i energooszczędnych | P.HOMES
KONFIGURATOR
KONFIGURATOR
domek Projekty domów: domek KONFIGURATOR: domek KONFIGURATOR

PROCES

P. HOMES to tylko 6 liter.
Tyle etapów ma budowa
Twojego domu.

P 1

01. Wybór
i konfiguracja
projektu.

Wybierz jeden z siedmiu gotowych projektów zaproponowanych przez nas domów prefabrykowanych, następnie skorzystaj z naszego konfiguratora, w którym możesz wybrać setki rozwiązań. Oferujemy różnorodne sposoby wykończenia elewacji, dachu, zastosowanych urządzeń instalacyjnych i wiele innych możliwości. Możesz wybrać dom wykończony w sposób tradycyjny lub w bardziej nowoczesny - wszystko zależy od Twoich preferencji.

P 2

02. Skontaktuj
się z nami.

Po wybraniu odpowiedniego wariantu domu zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Opowiemy o procesie budowy domów prefabrykowanych, doradzimy w kwestiach formalnych i zaplanujemy działania. To dobry moment aby porozmawiać o nieograniczonych możliwościach naszych rozwiązań.

P 3

03. Podpisanie
umowy
wstępnej.

Na tym etapie proponujemy podpisanie umowy wstępnej, określającej poczynione przez nas wcześniej wspólne ustalenia. Przekażemy również materiały potrzebne w celu uzyskania pozwolenia na budowę energooszczędnego domu z prefabrykatów. Postaramy się odpowiednio doradzić i ułatwić ten formalny proces. Pamiętaj, że w trakcie załatwiania formalności możesz nieustannie liczyć na nasze doradztwo oraz pomoc.

P 4

04. Pozwolenie
na budowę.

Po dokonaniu wyboru domu wpisującego się w docelowe warunki zabudowy lub planu miejscowego, z odpowiednio przygotowanym projektem i uzgodnieniami, należy udać się do właściwego urzędu, aby uzyskać pozwolenie na budowę.

P 5

05. Umowa
realizacyjna.

Po uzyskaniu niezbędnych zgód i pozwoleń, podpisujemy umowę właściwą i zaczynamy działać. Twój dom z prefabrykatów powstanie w rygorystycznych i pełni kontrolowanych warunkach, nowoczesnej fabryki. Nasi specjaliści zadbają o każdy, najdrobniejszy detal.

P 6

06. Etap
budowy.

Budowa to już sama przyjemność. Po dostarczeniu wszystkich elementów na plac budowy rozpoczyna się właściwy etap prac, czyli łączenie prefabrykatów w całość. Nasza technologia pozwala możliwie przyspieszyć prace wykończeniowe, a co za tym idzie - wprowadzenie się do nowego domu.

Zobacz jak powstają nasze domy. Zobacz projekty domów.

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

P. HOMES — grupa Pekabex
Zapraszamy do kontaktu.

(+48) 600 239 727
(+48) 695 200 836
sprzedaz@phomes.pl

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 17:30

P.Homes
NIP: 7811846303
REGON: 301314381

P. HOMES — grupa PekabexMAPA DOJAZDU

*

Ogrzewanie pompą ciepła przy zastosowaniu wentylacji mechanicznej z rekuperacją, w porównaniu do ogrzewania z zastosowaniem pieca na paliwo stałe przy wykorzystaniu wentylacji grawitacyjnej czyni nasze domy do 7x tańsze w eksploatacji!

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

PEKABEX BET S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000343297, NIP: 7811846303, REGON 301314381, z kapitałem zakładowym w wysokości 3.000.000.00 zł, wpłaconym w całości, nr BDO: 000016759

7x
Dom do 7x tańszy w eksploatacji
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dom do 7x tańszy w eksploatacji

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo
ikona x
strzałka w lewo
strzałka w prawo