KONFIGURATOR

PROCES

P. HOMES to tylko 6 liter.
Tyle etapów ma budowa
Twojego domu.

01. Wybór
i konfiguracja
projektu.

Wybierz jeden z gotowych projektów zaproponowanych przez nas domów prefabrykowanych, następnie skorzystaj z naszego konfiguratora, w którym możesz wybrać setki rozwiązań. Oferujemy różnorodne sposoby wykończenia elewacji, dachu, zastosowanych urządzeń instalacyjnych i wiele innych możliwości. Możesz wybrać dom wykończony w sposób tradycyjny lub w bardziej nowoczesny - wszystko zależy od Twoich preferencji.

02. Skontaktuj
się z nami.

Po wybraniu odpowiedniego wariantu domu zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Opowiemy o procesie budowy domów prefabrykowanych, doradzimy w kwestiach formalnych i zaplanujemy działania. To dobry moment aby porozmawiać o nieograniczonych możliwościach naszych rozwiązań.

03. Podpisanie
umowy
wstępnej.

Na tym etapie proponujemy podpisanie umowy wstępnej, określającej poczynione przez nas wcześniej wspólne ustalenia. Możemy uzyskać w Twoim imieniu pozwolenie na budowę energooszczędnego domu z prefabrykatów, aby ten formalny proces był dla Ciebie możliwie najprostszy. Pamiętaj, że możesz nieustannie liczyć na nasze doradztwo oraz pomoc.

04. Pozwolenie
na budowę.

W ramach umowy projektowej, z odpowiednio przygotowaną dokumentacją i uzgodnieniami, zaczynamy w Twoim imieniu formalny proces uzyskiwania pozwolenia na budowę.

05. Umowa
realizacyjna.

Po uzyskaniu niezbędnych zgód i pozwoleń, podpisujemy umowę właściwą i zaczynamy działać. Twój dom z prefabrykatów powstanie w rygorystycznych i pełni kontrolowanych warunkach, nowoczesnej fabryki. Nasi specjaliści zadbają o każdy, najdrobniejszy detal.

06. Etap
budowy.

Budowa to już sama przyjemność. Po dostarczeniu wszystkich elementów na plac budowy rozpoczyna się właściwy etap prac, czyli łączenie prefabrykatów w całość. Nasza technologia pozwala możliwie przyspieszyć prace wykończeniowe, a co za tym idzie - wprowadzenie się do nowego domu.

Zobacz jak powstają nasze domy. Zobacz projekty domów.

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

Skontaktuj
się z nami.

Mamy wiele do opowiedzenia.

+48) 885 466 454
(+48) 885 238 841
sprzedaz@phomes.pl

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 17:30

P. Homes Sp. z o.o.
NIP: 7812026252
REGON: 520143286


Zapraszamy do kontaktu także w weekendy,
pod numerem (+48) 695 200 836
MAPA DOJAZDU

Formularz
Kontaktowy.

Firma
Osoba prywatna
Zapisz mnie do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych o produktach i usługach P. Homes Sp. z o.o. ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań NIP: 7812026252 REGON: 520143286 z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon) oraz środków komunikacji elektronicznej (SMS, e-mail).

Administratorem Twoich danych osobowych jest P. Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”). Dowiedz się więcej tutaj.

*

W ramach współpracy z nami oferujemy kompleksowe doradztwo zarówno przed zakupem działki, jak i podczas całego procesu związanego z budową domu. Nasi architekci pomogą w optymalnym wykorzystaniu terenu, uzyskania niezbędnych zaświadczeń, a także doradzą w zakresie wyboru właściwego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

P.Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000925596, NIP: 7812026252 , REGON: 520143286, z kapitałem zakładowym w wysokości 5.000,00 zł 

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo
plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo
Wybierz projekt domu
Wybierz projekt domu