KONFIGURATOR

PROCES

P. HOMES to tylko 6 liter.
Tyle etapów ma budowa
Twojego domu.

01. Wybór
i konfiguracja
projektu.

Wybierz jeden z gotowych projektów zaproponowanych przez nas domów prefabrykowanych, następnie skorzystaj z naszego konfiguratora, w którym możesz wybrać setki rozwiązań. Oferujemy różnorodne sposoby wykończenia elewacji, dachu, zastosowanych urządzeń instalacyjnych i wiele innych możliwości. Możesz wybrać dom wykończony w sposób tradycyjny lub w bardziej nowoczesny - wszystko zależy od Twoich preferencji.

02. Skontaktuj
się z nami.

Po wybraniu odpowiedniego wariantu domu zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Opowiemy o procesie budowy domów prefabrykowanych, doradzimy w kwestiach formalnych i zaplanujemy działania. To dobry moment aby porozmawiać o nieograniczonych możliwościach naszych rozwiązań.

03. Podpisanie
umowy
wstępnej.

Na tym etapie proponujemy podpisanie umowy wstępnej, określającej poczynione przez nas wcześniej wspólne ustalenia. Możemy uzyskać w Twoim imieniu pozwolenie na budowę energooszczędnego domu z prefabrykatów, aby ten formalny proces był dla Ciebie możliwie najprostszy. Pamiętaj, że możesz nieustannie liczyć na nasze doradztwo oraz pomoc.

04. Pozwolenie
na budowę.

W ramach umowy projektowej, z odpowiednio przygotowaną dokumentacją i uzgodnieniami, zaczynamy w Twoim imieniu formalny proces uzyskiwania pozwolenia na budowę.

05. Umowa
realizacyjna.

Po uzyskaniu niezbędnych zgód i pozwoleń, podpisujemy umowę właściwą i zaczynamy działać. Twój dom z prefabrykatów powstanie w rygorystycznych i pełni kontrolowanych warunkach, nowoczesnej fabryki. Nasi specjaliści zadbają o każdy, najdrobniejszy detal.

06. Etap
budowy.

Budowa to już sama przyjemność. Po dostarczeniu wszystkich elementów na plac budowy rozpoczyna się właściwy etap prac, czyli łączenie prefabrykatów w całość. Nasza technologia pozwala możliwie przyspieszyć prace wykończeniowe, a co za tym idzie - wprowadzenie się do nowego domu.

Zobacz jak powstają nasze domy. Zobacz projekty domów.

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

Skontaktuj
się z nami.

Mamy wiele do opowiedzenia.

(+48) 885 466 454
(+48) 885 238 841
sprzedaz@phomes.pl

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 17:30

P. Homes Sp. z o.o.
NIP: 7812026252
REGON: 520143286


Zapraszamy do kontaktu także w weekendy,
pod numerem (+48) 695 200 836
MAPA DOJAZDU

Formularz
Kontaktowy.

Firma
Osoba prywatna
Zapisz mnie do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych o produktach i usługach P. Homes Sp. z o.o. ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań NIP: 7812026252 REGON: 520143286 z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon) oraz środków komunikacji elektronicznej (SMS, e-mail).

Administratorem Twoich danych osobowych jest P. Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”). Dowiedz się więcej tutaj.

Doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia.

Czytaj dalej
Zamknij

Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Itaque maxime voluptatibus qui, voluptatum tempore quod repellat aliquid quam dolores iste natus, voluptas libero est asperiores hic alias sapiente ipsum ex.

*

W ramach współpracy z nami oferujemy kompleksowe doradztwo zarówno przed zakupem działki, jak i podczas całego procesu związanego z budową domu. Nasi architekci pomogą w optymalnym wykorzystaniu terenu, uzyskania niezbędnych zaświadczeń, a także doradzą w zakresie wyboru właściwego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

P.Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000925596, NIP: 7812026252 , REGON: 520143286, z kapitałem zakładowym w wysokości 5.000,00 zł 

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

strzałka w lewo
strzałka w prawo
plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo