KONFIGURATOR

FAQ

Co znajduje się w cenie realizacji domu?
Co znajduje się w cenie realizacji domu?
W cenie domu znajdują się elementy wybrane w konfiguratorze – najczęściej występującym rozwiązaniem jest realizacja domu do standardu deweloperskiego. Wykonujemy ściany nośne wraz z elewacją i oknami, dachem, pokryciem i ociepleniem, instalacjami i innymi niezbędnymi elementami, aby uzyskać kompleksowość realizacji. W zależności od możliwości i lokalizacji możliwa jest czasami również realizacja wraz z wykonaniem fundamentów, co zawsze jest kwestią indywidualną. We współpracy ze sprawdzonymi partnerami oferujemy również wykończenie domów „pod klucz”, aby obsługa była możliwie kompleksowa.
Szczegóły oferowanego zakresu znajdują się zawsze w umowie, aby nasi Klienci zachowali pewność ich realizacji.
Czy można zmienić układ wybranego domu?
Czy można zmienić układ wybranego domu?
Ściany nośne i elementy konstrukcyjne budynku zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić naszym Klientom uzyskanie w pełni optymalnego projektu , zarówno pod kątem finansowym, jak i technicznym. Nasi projektanci włożyli wiele pracy, aby proponowane rozwiązania umożliwiały sprawną realizację prac oraz efekt końcowy w wysokim standardzie. W związku z tym, aby zachować wszelkie wymagane parametry, nie możemy ingerować w wymiary zewnętrzne budynku i ściany nośne. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby ściany działowe (nienośne) wykonać indywidualnie w innych lokalizacjach, łącząc pokoje i uzyskując większą przestrzeń. Zapraszamy do ustaleń indywidualnych z naszymi konsultantami.
W jakiej technologii wykonywane są ściany zewnętrzne?
Czy jest to sprawdzona technologia?
W jakiej technologii wykonywane są ściany zewnętrzne?
Czy jest to sprawdzona technologia?
Wprowadzając na Polski rynek markę Phomes, posiadamy wieloletnie doświadczenie na trudnych realizacjach w Skandynawii, na których odnieśliśmy znaczące sukcesy, budując tysiące mieszkań w budynkach w wielu lokalizacjach. Nowoczesne receptury betonów, jakie stosujemy pozwalają na uzyskanie wysokich parametrów technicznych, a zastosowane ocieplenie pozwala na spełnienie zaostrzonych wymagań Warunków Technicznych 2021. Stosujemy wyłącznie okna trzyszybowe, proponujemy również markowe rozwiązania w zakresie centralnego ogrzewania i wentylacji. Wierzymy, że dom to miejsce, które w najwyższym stopniu wpływa na jakość życia, stąd nie uznajemy kompromisów również w zakresie mikroklimatu, który zależy wprost od zastosowanych materiałów.
Jak długo trwa realizacja domu w systemie P.Homes?
Jak długo trwa realizacja domu w systemie P.Homes?
Sam montaż ścian konstrukcyjnych na gotowych fundamentach to kwestia zaledwie kilku dni. Większość prac wykonywanych jest przed rozpoczęciem montażu w wyspecjalizowanym zakładzie, w związku z tym na budowie panuje zdecydowanie większy porządek niż w przypadku realizacji metodami tradycyjnymi, co z kolei przekłada się na bardziej efektywną realizację. Średni czas wykonania zakresu Phomes wraz z instalacjami do standardu deweloperskiego to 1-3 miesiące. Zależy to od lokalizacji działki, wybranego wariantu, oraz kilku innych czynników, stąd zapraszamy do indywidualnych ustaleń z naszymi konsultantami.
Dlaczego warto wybudować wymarzony dom we współpracy z P.Homes?
Dlaczego warto wybudować wymarzony dom we współpracy z P.Homes?
Prowadzenie budowy samodzielnie wymaga zaangażowania olbrzymiej ilości czasu i podjęcia wielu decyzji, nie zawsze posiadając do tego odpowiednie kwalifikacje i umiejętności w zakresie budownictwa. Często wiąże się to z dużym stresem, związanym z nieplanowanymi, dodatkowymi wydatkami oraz współpracą z nieodpowiednimi wykonawcami. Phomes to zdecydowanie większy spokój, powierzenie prac profesjonalnemu, sprawdzonemu wykonawcy, realizującemu prace w technologii umożliwiającej szybsze zakończenie budowy i znacznie wyższy poziom kontroli nad jakością. To również gwarancja, której udzielamy na zakończenie prac i spokój związany z podjęciem właściwej decyzji.
Co będzie w moim zakresie jako Inwestora?
Czy P.Homes zajmie się wszystkim?
Co będzie w moim zakresie jako Inwestora?
Czy P.Homes zajmie się wszystkim?
W zależności od lokalizacji i warunków lokalnych umożliwiamy często szerszy pakiet współpracy, w którym pomagamy z załatwieniu niezbędnych formalności. Często też nasi klienci załatwiają niezbędne kwestie urzędowe we własnym zakresie, rozpoczynając współpracę z nami od gotowego fundamentu, który pozwala nam bardzo szybko prowadzić dalsze prace. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, aby wybrać najbardziej korzystny dla siebie sposób współpracy.
Czym wyróżnia się technologia P.Homes na tle innych sposobów realizacji?
Czym wyróżnia się technologia P.Homes na tle innych sposobów realizacji?
Ściany konstrukcyjne składają się z warstwy konstrukcyjnej betonowej, ocieplenia i warstwy elewacji. Są to ściany ciężkie, z których zbudowany dom zapewnia trwałość i solidność, często większą niż domy wykonywane nawet w technologii murowanej, bez obawy o podatność konstrukcji i jej pracę na przestrzeni lat.
W jaki sposób ogrzewane są projekty P.Homes?
W jaki sposób ogrzewane są projekty P.Homes?
Każdy z projektów jest przygotowany zarówno pod ogrzewanie gazowe, jak i pod nowoczesną pompę ciepła. W ten sposób umożliwiamy realizację wymarzonego domu również w przypadku ograniczonego dostępu do mediów – odpowiednią opcję można wybrać w konfiguratorze. W zakresie prac P.Homes mieści się również instalacja niezbędnych urządzeń.
Czy wszystkie domy w technologii P.Homes są wyposażone w rekuperację?
Czy wszystkie domy w technologii P.Homes są wyposażone w rekuperację?
Tak, wszystkie nasze projekty zawierają nowoczesne centrale wentylacyjne, które umożliwiają sterowanie mikroklimatem panującym w domu w efektywny i optymalny sposób.

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

Skontaktuj
się z nami.

Mamy wiele do opowiedzenia.

(+48) 885 466 454
(+48) 885 238 841
sprzedaz@phomes.pl

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 17:30

P. Homes Sp. z o.o.
NIP: 7812026252
REGON: 520143286


Zapraszamy do kontaktu także w weekendy,
pod numerem (+48) 695 200 836
MAPA DOJAZDU

Formularz
Kontaktowy.

Firma
Osoba prywatna
Zapisz mnie do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych o produktach i usługach P. Homes Sp. z o.o. ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań NIP: 7812026252 REGON: 520143286 z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon) oraz środków komunikacji elektronicznej (SMS, e-mail).

Administratorem Twoich danych osobowych jest P. Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”). Dowiedz się więcej tutaj.

*

W ramach współpracy z nami oferujemy kompleksowe doradztwo zarówno przed zakupem działki, jak i podczas całego procesu związanego z budową domu. Nasi architekci pomogą w optymalnym wykorzystaniu terenu, uzyskania niezbędnych zaświadczeń, a także doradzą w zakresie wyboru właściwego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

P.Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000925596, NIP: 7812026252 , REGON: 520143286, z kapitałem zakładowym w wysokości 5.000,00 zł 

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo
plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo
Wybierz projekt domu
Wybierz projekt domu