KONFIGURATOR
BLOG

2023-09-04

Technologie energooszczędne w domach prefabrykowanych

Nowoczesne technologie w zakresie budownictwa domów jednorodzinnych mają kluczowe znaczenie nie tylko dla naszego komfortu, ale również dla ochrony środowiska. Nasze najbliższe otoczenie bezpośrednio wpływa na jakość naszego życia, dlatego tak ważne jest, aby budować domy z myślą o zrównoważonym rozwoju i energooszczędności.


Jednym z fundamentów ekologii jest właśnie energooszczędność. Niskie zużycie energii w domach prefabrykowanych to nie tylko moda, ale przede wszystkim konieczność w obliczu wyzwań, jakie stawia przed nami współczesny świat. Domy prefabrykowane, dzięki swojej konstrukcji i zastosowanym materiałom, mogą znacząco ograniczyć zużycie energii, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie i chłodzenie, a także mniejsze obciążenie dla środowiska.


Innowacyjne rozwiązania w budownictwie prefabrykowanym stają się coraz bardziej popularne. Współcześni inwestorzy i klienci zwracają coraz większą uwagę na technologie, które czynią domy bardziej energooszczędnymi. Nasze projekty uwzględniają najnowsze wymagania techniczne, które obowiązują wykonawców od 2021 roku. Te rygorystyczne normy mają na celu zwiększenie efektywności energetycznej budynków, co jest istotne zarówno z punktu widzenia ochrony środowiska, jak i potrzeb klientów.


W odpowiedzi na rosnące oczekiwania rynku, oferujemy rozwiązania, które w pełni odpowiadają na potrzeby związane z energooszczędnością. Zastosowanie nowoczesnych materiałów izolacyjnych, efektywnych systemów grzewczych i chłodzących, a także inteligentnych systemów zarządzania energią, to tylko niektóre z elementów, które sprawiają, że nasze domy prefabrykowane są prawdziwym synonimem nowoczesności i ekologii.


Kwestia energooszczędności jest dla nas priorytetem nie tylko ze względu na obowiązujące przepisy, ale przede wszystkim z uwagi na świadomych klientów, którzy coraz bardziej zwracają uwagę na aspekty ekologiczne i ekonomiczne swoich przyszłych domów. Dążymy do tego, aby nasze projekty były synonimem innowacyjności, komfortu i zrównoważonego rozwoju. Wierzymy, że domy prefabrykowane to przyszłość budownictwa jednorodzinnego, a my, dzięki naszym nowoczesnym technologiom, jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.


Budując z nami, inwestujesz nie tylko w komfortowy i nowoczesny dom, ale również w przyszłość naszej planety. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami i odkrycia, jak nowoczesne technologie w budownictwie prefabrykowanym mogą zmienić sposób, w jaki postrzegamy budownictwo jednorodzinne. Razem możemy tworzyć domy, które są nie tylko piękne i funkcjonalne, ale także przyjazne dla środowiska.
}

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

Skontaktuj
się z nami.

Mamy wiele do opowiedzenia.

(+48) 885 466 454
(+48) 885 238 841
sprzedaz@phomes.pl

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 17:30

P. Homes Sp. z o.o.
NIP: 7812026252
REGON: 520143286


Zapraszamy do kontaktu także w weekendy,
pod numerem (+48) 695 200 836
MAPA DOJAZDU

Formularz
Kontaktowy.

Firma
Osoba prywatna
Zapisz mnie do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych o produktach i usługach P. Homes Sp. z o.o. ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań NIP: 7812026252 REGON: 520143286 z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon) oraz środków komunikacji elektronicznej (SMS, e-mail).

Administratorem Twoich danych osobowych jest P. Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”). Dowiedz się więcej tutaj.

*

W ramach współpracy z nami oferujemy kompleksowe doradztwo zarówno przed zakupem działki, jak i podczas całego procesu związanego z budową domu. Nasi architekci pomogą w optymalnym wykorzystaniu terenu, uzyskania niezbędnych zaświadczeń, a także doradzą w zakresie wyboru właściwego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

P.Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000925596, NIP: 7812026252 , REGON: 520143286, z kapitałem zakładowym w wysokości 5.000,00 zł 

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

strzałka w lewo
strzałka w prawo
plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo