KONFIGURATOR
BLOG

2023-03-15

1 min

Pompa ciepła to świetne rozwiązanie dla Twojego przyszłego domu.

1. Oszczędność kosztów - pompy ciepła są znacznie bardziej energooszczędne niż tradycyjne systemy grzewcze, co oznacza, że można zaoszczędzić na rachunkach za energię. Ponadto, rządy oferują dotacje dla osób, które decydują się na instalację pomp ciepła. 2. Komfort użytkowania - pompy ciepła są ciche w działaniu i nie wymagają uzupełniania paliwa, co oznacza, że nie trzeba pamiętać o częstych uzupełnieniach, a także nie ma ryzyka awarii spowodowanej wyczerpaniem się paliwa. 3. Wielofunkcyjność - pompy ciepła mogą być wykorzystywane zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia budynku, co oznacza, że można z nich korzystać przez cały rok. 4. Długa żywotność - pompy ciepła są zazwyczaj wytrzymałe i mogą działać przez wiele lat bez potrzeby wymiany. 5. Możliwość korzystania z odnawialnych źródeł energii - jeśli zainstalujesz pompę ciepła, która wykorzystuje powietrze lub energię geotermalną jako źródło ciepła, będziesz mógł korzystać z odnawialnych źródeł energii, co jest pozytywnym krokiem w kierunku zrównoważonego rozwoju. 6. Możliwość integracji z systemem fotowoltaicznym - jeśli posiadasz lub planujesz zainstalować system fotowoltaiczny, możesz skorzystać z pompy ciepła jako źródła ciepła dla swojego domu, co oznacza, że korzystasz z energii elektrycznej z własnej elektrowni słonecznej. Warto również pamiętać, że to inwestycja, która zwróci się w dłuższej perspektywie i wpłynie pozytywnie na Twój portfel i środowisko! }

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

Skontaktuj
się z nami.

Mamy wiele do opowiedzenia.

(+48) 885 466 454
(+48) 885 238 841
sprzedaz@phomes.pl

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 17:30

P. Homes Sp. z o.o.
NIP: 7812026252
REGON: 520143286


Zapraszamy do kontaktu także w weekendy,
pod numerem (+48) 695 200 836
MAPA DOJAZDU

Formularz
Kontaktowy.

Firma
Osoba prywatna
Zapisz mnie do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych o produktach i usługach P. Homes Sp. z o.o. ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań NIP: 7812026252 REGON: 520143286 z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon) oraz środków komunikacji elektronicznej (SMS, e-mail).

Administratorem Twoich danych osobowych jest P. Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”). Dowiedz się więcej tutaj.

Doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia.

Czytaj dalej
Zamknij

Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Itaque maxime voluptatibus qui, voluptatum tempore quod repellat aliquid quam dolores iste natus, voluptas libero est asperiores hic alias sapiente ipsum ex.

*

W ramach współpracy z nami oferujemy kompleksowe doradztwo zarówno przed zakupem działki, jak i podczas całego procesu związanego z budową domu. Nasi architekci pomogą w optymalnym wykorzystaniu terenu, uzyskania niezbędnych zaświadczeń, a także doradzą w zakresie wyboru właściwego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

P.Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000925596, NIP: 7812026252 , REGON: 520143286, z kapitałem zakładowym w wysokości 5.000,00 zł 

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

strzałka w lewo
strzałka w prawo
plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo