KONFIGURATOR
BLOG

2023-07-13

Ekologicznie, oszczędnie i z pasją

Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe zachwyca ze względu na stosowanie rozwiązań, które jeszcze jakiś czas temu uważane były za niemożliwe do zrealizowania. Kto przypuszczał, że dom jednorodzinny o powierzchni ok. 100 m kwadratowych można postawić w zaledwie kilka dni, na dodatek ekologicznie i oszczędnie? Wszystko zmieniło się za sprawą prefabrykatów. Nowoczesna metoda budowy domów jednorodzinnych Tradycyjna budowa domów niesie za sobą sporo niedogodności. Wielomiesięcznych zmagań z dokumentacją, tworzenia projektów, kupowania drogich materiałów i doglądania ekipy budowlanej można sobie oszczędzić, decydując się na budynek z gotowych, betonowych prefabrykatów. Kontrolowana technologia produkcji łączy się tu z ergonomią, innowacyjnością oraz ekologią. A to czyni je bardzo pożądaną opcją wśród osób, które myślą o szybkim i wygodnym stworzeniu dla siebie idealnego miejsca do życia. Ekologicznie Po pierwsze, czas budowy skraca się do niezbędnego minimum – konstrukcję domu jednorodzinnego z prefabrykatów można postawić już w tydzień! Po drugie, to znacznie mniej energii zużytej na budowę. Korzystamy wyłącznie z gotowych elementów, nie sięgamy po dodatkowe materiały, optymalizujemy proces realizacji projektu. Stawiamy na rozwiązania o potwierdzonej niskoemisyjności. Domy prefabrykowane są po prostu ekologiczne! Oszczędnie Wyobraź sobie, jak wiele pieniędzy, nakładów siły i nerwów zaoszczędzisz, decydując się na budowę domu jednorodzinnego z prefabrykatów. Zapominasz o konieczności zakupu materiałów budowlanych czy zapłaceniu całej ekipie budowlanej. Nie musisz nawet nadzorować miejsca prac! Od momentu przywiezienia pierwszego elementu do przymocowania ostatniego może minąć zaledwie tydzień. Zadbamy również o to, aby budynek sam w sobie był w pełni energooszczędny. Do projektu możesz dołączyć inteligentny system zarządzania domem. Z pasją! Ostatnie, ale nie mniej ważne — domy prefabrykowane powstają z pasji do innowacji, wygody i oszczędności. Własny dom z gotowych elementów niczym nie odstaje od tradycyjnie zbudowanych obiektów murowanych czy drewnianych, jeśli chodzi o komfort mieszkania. Znacznie przewyższa je jednak pod kątem realizacji i jakości stosowanych technologii.}

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

Skontaktuj
się z nami.

Mamy wiele do opowiedzenia.

(+48) 885 466 454
(+48) 885 238 841
sprzedaz@phomes.pl

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 17:30

P. Homes Sp. z o.o.
NIP: 7812026252
REGON: 520143286


Zapraszamy do kontaktu także w weekendy,
pod numerem (+48) 695 200 836
MAPA DOJAZDU

Formularz
Kontaktowy.

Firma
Osoba prywatna
Zapisz mnie do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych o produktach i usługach P. Homes Sp. z o.o. ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań NIP: 7812026252 REGON: 520143286 z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon) oraz środków komunikacji elektronicznej (SMS, e-mail).

Administratorem Twoich danych osobowych jest P. Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”). Dowiedz się więcej tutaj.

Doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia.

Czytaj dalej
Zamknij

Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Itaque maxime voluptatibus qui, voluptatum tempore quod repellat aliquid quam dolores iste natus, voluptas libero est asperiores hic alias sapiente ipsum ex.

*

W ramach współpracy z nami oferujemy kompleksowe doradztwo zarówno przed zakupem działki, jak i podczas całego procesu związanego z budową domu. Nasi architekci pomogą w optymalnym wykorzystaniu terenu, uzyskania niezbędnych zaświadczeń, a także doradzą w zakresie wyboru właściwego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

P.Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000925596, NIP: 7812026252 , REGON: 520143286, z kapitałem zakładowym w wysokości 5.000,00 zł 

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

strzałka w lewo
strzałka w prawo
plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo