KONFIGURATOR
BLOG

2023-07-13

Ekologicznie, oszczędnie i z pasją

Nowoczesne Budownictwo Mieszkaniowe

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak nowoczesne technologie zmieniają nasze podejście do budownictwa? Dziś coraz częściej mówi się o prefabrykatach, które rewolucjonizują sposób, w jaki budujemy domy. Jeszcze kilka lat temu pomysł, że dom jednorodzinny o powierzchni około 100 m² można postawić w kilka dni, wydawał się nierealny. Teraz to rzeczywistość - ekologiczna i oszczędna.


Prefabrykaty - Nowoczesna Metoda Budowy Domów Jednorodzinnych

Tradycyjna budowa domów wiąże się z wieloma wyzwaniami: od długotrwałego procesu zdobywania dokumentacji, przez tworzenie projektów, aż po zakup drogich materiałów i nadzorowanie ekipy budowlanej. Prefabrykaty zmieniają wszystko. Dzięki kontrolowanej technologii produkcji, prefabrykowane domy są ergonomiczne, innowacyjne i ekologiczne. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o szybkim i wygodnym stworzeniu swojego wymarzonego domu.


Ekologiczne Budownictwo Prefabrykowane

Po pierwsze, czas budowy jest zredukowany do minimum – konstrukcję domu jednorodzinnego z prefabrykatów można postawić w zaledwie tydzień! To nie tylko oszczędność czasu, ale również energii. Używamy gotowych elementów, co eliminuje potrzebę dodatkowych materiałów, a proces realizacji projektu jest zoptymalizowany pod kątem niskoemisyjności. Prefabrykowane domy są po prostu ekologiczne.


Oszczędność na Każdym Kroku

Wyobraź sobie, ile pieniędzy, czasu i stresu zaoszczędzisz, decydując się na budowę domu jednorodzinnego z prefabrykatów. Nie musisz martwić się o zakup materiałów budowlanych ani o wynagrodzenie dla całej ekipy budowlanej. Proces budowy jest tak uproszczony, że nie wymaga nadzoru. Od momentu przywiezienia pierwszego elementu do przymocowania ostatniego mija zaledwie tydzień. Dodatkowo, takie domy są w pełni energooszczędne, a do projektu można dołączyć inteligentny system zarządzania domem.


Pasja do Innowacji i Wygody

Prefabrykowane domy powstają z pasji do innowacji, wygody i oszczędności. Choć są zbudowane z gotowych elementów, nie ustępują tradycyjnym budynkom murowanym czy drewnianym pod względem komfortu. Co więcej, przewyższają je pod kątem jakości stosowanych technologii i szybkości realizacji.}

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

Skontaktuj
się z nami.

Mamy wiele do opowiedzenia.

(+48) 885 466 454
(+48) 885 238 841
sprzedaz@phomes.pl

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 17:30

P. Homes Sp. z o.o.
NIP: 7812026252
REGON: 520143286


Zapraszamy do kontaktu także w weekendy,
pod numerem (+48) 695 200 836
MAPA DOJAZDU

Formularz
Kontaktowy.

Firma
Osoba prywatna
Zapisz mnie do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych o produktach i usługach P. Homes Sp. z o.o. ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań NIP: 7812026252 REGON: 520143286 z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon) oraz środków komunikacji elektronicznej (SMS, e-mail).

Administratorem Twoich danych osobowych jest P. Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”). Dowiedz się więcej tutaj.

*

W ramach współpracy z nami oferujemy kompleksowe doradztwo zarówno przed zakupem działki, jak i podczas całego procesu związanego z budową domu. Nasi architekci pomogą w optymalnym wykorzystaniu terenu, uzyskania niezbędnych zaświadczeń, a także doradzą w zakresie wyboru właściwego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

P.Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000925596, NIP: 7812026252 , REGON: 520143286, z kapitałem zakładowym w wysokości 5.000,00 zł 

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

strzałka w lewo
strzałka w prawo
plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo