KONFIGURATOR
BLOG

2023-06-15

10 projektów typowych P.HOMES i 10 powodów, dla których warto wybrać dom prefabrykowany!

1. Szybkość budowy: Budowa domu prefabrykowanego jest znacznie szybsza niż tradycyjna. Dzięki temu możesz wprowadzić się do swojego wymarzonego domu dużo wcześniej! 2. Doskonała jakość: Elementy domu prefabrykowanego są starannie wyprodukowane w kontrolowanych warunkach fabryki. Dzięki temu masz pewność, że Twój dom będzie solidny i trwały. 3. Oszczędność czasu i stresu: Proces budowy prefabrykowanego domu jest dobrze zorganizowany i zaplanowany. Eliminuje to wiele problemów i opóźnień, co pozwala Ci zaoszczędzić czas i uniknąć niepotrzebnego stresu. 4. Indywidualne dostosowanie: Pomimo że dom prefabrykowany jest produkowany w fabryce, masz wiele możliwości personalizacji projektu. Możesz wybrać układ pomieszczeń, styl architektoniczny i wiele innych detali, aby Twój dom odzwierciedlał Twój unikalny gust. 5. Lepsza kontrola kosztów: Budowa domu prefabrykowanego często jest bardziej przewidywalna pod względem kosztów. Fabryka dokładnie planuje i oszacowuje wszystkie elementy, co pozwala Ci uniknąć nieprzewidzianych wydatków. }

6. Energooszczędność: Dom prefabrykowany jest zaprojektowany z myślą o efektywności energetycznej. Dzięki temu będziesz mógł oszczędzać na rachunkach za energię i dbać o środowisko. 7. Mniejsze wpływy atmosferyczne: Budowa w fabryce oznacza, że proces budowy nie jest uzależniony od warunków atmosferycznych. Nie musisz martwić się o opady deszczu czy zmienne temperatury, które mogą wpływać na harmonogram budowy. 8. Odpowiedzialność ekologiczna: Domy prefabrykowane są bardziej przyjazne dla środowiska. Proces produkcji generuje mniej odpadów, a także istnieje możliwość wykorzystania materiałów ekologicznych i odnawialnych źródeł energii. 9. Solidna konstrukcja: Domy prefabrykowane są zaprojektowane z myślą o wytrzymałości i bezpieczeństwie. Spełniają wysokie standardy budowlane, dając Ci pewność, że Twój dom jest solidny i chroni Cię i Twoją rodzinę. 10. Nowoczesny design: Fabryczna produkcja nie oznacza braku oryginalności. Domy prefabrykowane oferują różnorodne style i nowoczesne rozwiązania projektowe, które spełnią Twoje estetyczne oczekiwania. }

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

Skontaktuj
się z nami.

Mamy wiele do opowiedzenia.

(+48) 885 466 454
(+48) 885 238 841
sprzedaz@phomes.pl

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 17:30

P. Homes Sp. z o.o.
NIP: 7812026252
REGON: 520143286


Zapraszamy do kontaktu także w weekendy,
pod numerem (+48) 695 200 836
MAPA DOJAZDU

Formularz
Kontaktowy.

Firma
Osoba prywatna
Zapisz mnie do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych o produktach i usługach P. Homes Sp. z o.o. ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań NIP: 7812026252 REGON: 520143286 z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon) oraz środków komunikacji elektronicznej (SMS, e-mail).

Administratorem Twoich danych osobowych jest P. Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”). Dowiedz się więcej tutaj.

Doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia.

Czytaj dalej
Zamknij

Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Itaque maxime voluptatibus qui, voluptatum tempore quod repellat aliquid quam dolores iste natus, voluptas libero est asperiores hic alias sapiente ipsum ex.

*

W ramach współpracy z nami oferujemy kompleksowe doradztwo zarówno przed zakupem działki, jak i podczas całego procesu związanego z budową domu. Nasi architekci pomogą w optymalnym wykorzystaniu terenu, uzyskania niezbędnych zaświadczeń, a także doradzą w zakresie wyboru właściwego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

P.Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000925596, NIP: 7812026252 , REGON: 520143286, z kapitałem zakładowym w wysokości 5.000,00 zł 

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

strzałka w lewo
strzałka w prawo
plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo