KONFIGURATOR
BLOG

2023-06-15

10 projektów typowych P.HOMES i 10 powodów, dla których warto wybrać dom prefabrykowany!

1. Szybkość budowy: Budowa domu prefabrykowanego jest znacznie szybsza niż tradycyjna. Dzięki temu możesz wprowadzić się do swojego wymarzonego domu dużo wcześniej!
2. Doskonała jakość: Elementy domu prefabrykowanego są starannie wyprodukowane w kontrolowanych warunkach fabryki. Dzięki temu masz pewność, że Twój dom będzie solidny i trwały.
3. Oszczędność czasu i stresu: Proces budowy prefabrykowanego domu jest dobrze zorganizowany i zaplanowany. Eliminuje to wiele problemów i opóźnień, co pozwala Ci zaoszczędzić czas i uniknąć niepotrzebnego stresu.
4. Indywidualne dostosowanie: Pomimo że dom prefabrykowany jest produkowany w fabryce, masz wiele możliwości personalizacji projektu. Możesz wybrać układ pomieszczeń, styl architektoniczny i wiele innych detali, aby Twój dom odzwierciedlał Twój unikalny gust.
5. Lepsza kontrola kosztów: Budowa domu prefabrykowanego często jest bardziej przewidywalna pod względem kosztów. Fabryka dokładnie planuje i oszacowuje wszystkie elementy, co pozwala Ci uniknąć nieprzewidzianych wydatków.


}

6. Energooszczędność: Dom prefabrykowany jest zaprojektowany z myślą o efektywności energetycznej. Dzięki temu będziesz mógł oszczędzać na rachunkach za energię i dbać o środowisko.
7. Mniejsze wpływy atmosferyczne: Budowa w fabryce oznacza, że proces budowy nie jest uzależniony od warunków atmosferycznych. Nie musisz martwić się o opady deszczu czy zmienne temperatury, które mogą wpływać na harmonogram budowy.
8. Odpowiedzialność ekologiczna: Domy prefabrykowane są bardziej przyjazne dla środowiska. Proces produkcji generuje mniej odpadów, a także istnieje możliwość wykorzystania materiałów ekologicznych i odnawialnych źródeł energii.
9. Solidna konstrukcja: Domy prefabrykowane są zaprojektowane z myślą o wytrzymałości i bezpieczeństwie. Spełniają wysokie standardy budowlane, dając Ci pewność, że Twój dom jest solidny i chroni Cię i Twoją rodzinę.
10. Nowoczesny design: Fabryczna produkcja nie oznacza braku oryginalności. Domy prefabrykowane oferują różnorodne style i nowoczesne rozwiązania projektowe, które spełnią Twoje estetyczne oczekiwania.


}

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

Skontaktuj
się z nami.

Mamy wiele do opowiedzenia.

(+48) 885 466 454
(+48) 885 238 841
sprzedaz@phomes.pl

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 17:30

P. Homes Sp. z o.o.
NIP: 7812026252
REGON: 520143286


Zapraszamy do kontaktu także w weekendy,
pod numerem (+48) 695 200 836
MAPA DOJAZDU

Formularz
Kontaktowy.

Firma
Osoba prywatna
Zapisz mnie do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych o produktach i usługach P. Homes Sp. z o.o. ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań NIP: 7812026252 REGON: 520143286 z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon) oraz środków komunikacji elektronicznej (SMS, e-mail).

Administratorem Twoich danych osobowych jest P. Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”). Dowiedz się więcej tutaj.

*

W ramach współpracy z nami oferujemy kompleksowe doradztwo zarówno przed zakupem działki, jak i podczas całego procesu związanego z budową domu. Nasi architekci pomogą w optymalnym wykorzystaniu terenu, uzyskania niezbędnych zaświadczeń, a także doradzą w zakresie wyboru właściwego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

P.Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000925596, NIP: 7812026252 , REGON: 520143286, z kapitałem zakładowym w wysokości 5.000,00 zł 

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

strzałka w lewo
strzałka w prawo
plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo