KONFIGURATOR

BLOG

2023-07-13

Ekologicznie, oszczędnie i z pasją

Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe zachwyca ze względu na stosowanie rozwiązań, które jeszcze jakiś czas temu uważane były za niemożliwe do zrealizowania. Kto przypuszczał, że dom jednorodzinny o powierzchni ok. 100 m kwadratowych można postawić w zaledwie kilka dni, na dodatek ekologicznie i oszczędnie? Wszystko zmieniło się za sprawą prefabrykatów.

Nowoczesna metoda budowy domów jednorodzinnych
Tradycyjna budowa domów niesie za sobą sporo niedogodności. Wielomiesięcznych zmagań z dokumentacją, tworzenia projektów, kupowania drogich materiałów i doglądania ekipy budowlanej można sobie oszczędzić, decydując się na budynek z gotowych, betonowych prefabrykatów. Kontrolowana technologia produkcji łączy się tu z ergonomią, innowacyjnością oraz ekologią. A to czyni je bardzo pożądaną opcją wśród osób, które myślą o szybkim i wygodnym stworzeniu dla siebie idealnego miejsca do życia.

Ekologicznie
Po pierwsze, czas budowy skraca się do niezbędnego minimum – konstrukcję domu jednorodzinnego z prefabrykatów można postawić już w tydzień! Po drugie, to znacznie mniej energii zużytej na budowę. Korzystamy wyłącznie z gotowych elementów, nie sięgamy po dodatkowe materiały, optymalizujemy proces realizacji projektu. Stawiamy na rozwiązania o potwierdzonej niskoemisyjności. Domy prefabrykowane są po prostu ekologiczne!

Oszczędnie
Wyobraź sobie, jak wiele pieniędzy, nakładów siły i nerwów zaoszczędzisz, decydując się na budowę domu jednorodzinnego z prefabrykatów. Zapominasz o konieczności zakupu materiałów budowlanych czy zapłaceniu całej ekipie budowlanej. Nie musisz nawet nadzorować miejsca prac! Od momentu przywiezienia pierwszego elementu do przymocowania ostatniego może minąć zaledwie tydzień. Zadbamy również o to, aby budynek sam w sobie był w pełni energooszczędny. Do projektu możesz dołączyć inteligentny system zarządzania domem.

Z pasją!
Ostatnie, ale nie mniej ważne — domy prefabrykowane powstają z pasji do innowacji, wygody i oszczędności. Własny dom z gotowych elementów niczym nie odstaje od tradycyjnie zbudowanych obiektów murowanych czy drewnianych, jeśli chodzi o komfort mieszkania. Znacznie przewyższa je jednak pod kątem realizacji i jakości stosowanych technologii.

Zbuduj własny dom.

W konfiguratorze możesz dowolnie zmieniać elementy domu, rozbudować go, zadbać o ekologię lub po prostu zaoszczędzić!

Skontaktuj
się z nami.

Mamy wiele do opowiedzenia.

(+48) 885 466 454
(+48) 885 238 841
sprzedaz@phomes.pl

ul. Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 17:30

P. Homes Sp. z o.o.
NIP: 7812026252
REGON: 520143286


Zapraszamy do kontaktu także w weekendy,
pod numerem (+48) 695 200 836
MAPA DOJAZDU

Formularz
Kontaktowy.

Firma
Osoba prywatna
Zapisz mnie do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych o produktach i usługach P. Homes Sp. z o.o. ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań NIP: 7812026252 REGON: 520143286 z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon) oraz środków komunikacji elektronicznej (SMS, e-mail).

Administratorem Twoich danych osobowych jest P. Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”). Dowiedz się więcej tutaj.

*

W ramach współpracy z nami oferujemy kompleksowe doradztwo zarówno przed zakupem działki, jak i podczas całego procesu związanego z budową domu. Nasi architekci pomogą w optymalnym wykorzystaniu terenu, uzyskania niezbędnych zaświadczeń, a także doradzą w zakresie wyboru właściwego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Po wyborze przez Klienta rodzaju projektu oraz opcji umożliwiających jego personalizację, prosimy o kontakt celem omówienia warunków nawiązania współpracy.

P.Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000925596, NIP: 7812026252 , REGON: 520143286, z kapitałem zakładowym w wysokości 5.000,00 zł 

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pozwoleniem na budowę zajmiemy się za Ciebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo
plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo
Wybierz projekt domu
Wybierz projekt domu